BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

KURUMSAL

Oto Ekspertiz Manisa, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto test check up merkezidir.

Manisa’da 2013 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye’nin ilk “Profesyonel Oto Ekspertiz Servisleri” Oto Ekspertiz Manisa, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiştir. Manisa şubesi ile hizmetlerine devam eden Oto Ekspertiz Manisa yakında tüm Türkiye’de hizmet vermeye başlayacaktır.

Oto Ekspertiz Manisa, konusunda otorite olan eğitimli ve tecrübeli personeliyle, yenilenmiş, yeni kurumsal yüzüyle Türkiye’de oto ekspertiz alanında söz sahibi olmaya devam etmektedir. Tüm cihazlar TÜV, TSE, İSO, CE belgelidir. Servisler TUV, Türk Akreditasyon TURKAK, SG ISO ve diğer tüm Kalite Standartlarına sahiptir. Teknisyenlerin tüm eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur.

Oto Ekspertiz Manisa araç tamiri yapmaz, alım satım yapmaz, aracılık yapmaz. Tüm uzmanlığı sadece araba ekspertizidir. Sadece araç ekspertiz eder, Rapor eder, Test ve Muayene eder!

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;